Trænere

Instruktører / Trænere / Livreddere :

Evt. spørgsmål mht. valg af hold kan stilles ved at skrive til : tilmelding@swimteam-neptun.dk

 

 

 

 

 

Morten Aurvig Lystlund Brøndum

 

28 34 01 65

Email (klik her)

Cheftræner (Konkurrenceafdelingen)

- A + B (Primær træner)

- C + D

 

Max Nissen

Træner (Konkurrenceafdelingen)

- D

 

Brian Nørdam Andersen

42 23 68 10

Email (klik her)

Træner (Konkurrenceafdelingen)

- A + B

- Masters (Primær træner)

 

Jonas Oliver Sørensen

53 31 20 65

Email (klik her)

Træner (Konkurrenceafdelingen)

- C (Primær træner)

 

 

Sofie Petersen

21 97 38 78

Træner (Konkurrenceafdelingen)

- D (Primær træner)

 

Paw Pedersen

23 80 50 71

Email (klik her)

Træner (Konkurrenceafdelingen)

- Dryland - fysisk træning

 

Alexander Stær

 

Træner (Konkurrenceafdelingen)

- D

 

Instruktør (Svømmeskolen)

- Sæler (tirsdag)

- Hajer (mandag & onsdag)

 

Mads Victor Nielsen

 

Træner (Konkurrenceafdelingen)

- A + B + C

 

Instruktør (Svømmeskolen)

- Muslinger (tirsdag)

- Havmus (tirsdag)

- Sæler (mandag)

 

Betina Hansen

 

 

Instruktør (Svømmeskolen)

- Muslinger (fredag)

- Havmus (fredag)

 

Jannie Kempel Christensen

 

Instruktør (Svømmeskolen)

- Muslinger (lørdag)

- Havmus (lørdag)

 

Rasmus Lund

 

Instruktør (Svømmeskolen)

- Havmus (onsdag & torsdag)

- Havkat (onsdag & torsdag)

- Sæler (onsdag & torsdag)

- Hajer (onsdag & torsdag)

 

Sibel Simonsen

 

Instruktør (Svømmeskolen)

- Havmus (tirsdag)

- Havkat (tirsdag)

- Sæler (tirsdag)

- Hajer (tirsdag)

- Glade motionister (mandag)

- Aqua Power

 

Trine Rasmussen

 

Instruktør (Svømmeskolen)

- Havkat (tirsdag)

 

Anna Olsen

 

Instruktør (Svømmeskolen)

- Sæler (onsdag)

 

Marie Eske

 

Instruktør (Svømmeskolen)

- Glade motionister (onsdag)

 

Kim Hornbæk

23 74 21 47

Email (klik her)

 

Instruktør (Svømmeskolen)

- Lær crawl

 

Bjarke Bernberg

 

Hjælpeinstruktør (Svømmeskolen)

- Sæler (mandag & onsdag)

 

Caleb Mc. Cullough

 

Hjælpeinstruktør (Svømmeskolen)

- Muslinger (tirsdag)

- Havmus (tirsdag)

 

Niklas Faaborg Andersen

 

Hjælpeinstruktør (Svømmeskolen)

- Muslinger (fredag)

- Havmus (fredag)

 

 

Laura Kempel Christensen

 

 

Hjælpeinstruktør (Svømmeskolen)

- Muslinger (lørdag)

- Havmus (lørdag)

 

Katrine Søndergaard

 

Hjælpeinstruktør (Svømmeskolen)

- Havmus (onsdag)

- Havkat (onsdag)

- Sæler (onsdag)

 

Emil Lund

 

Hjælpeinstruktør (Svømmeskolen)

- Havmus (torsdag)

- Havkat (torsdag)

- Sæler (torsdag)

 

Line Sommer Johansen

 

Hjælpeinstruktør (Svømmeskolen)

- Havmus (tirsdag)

- Havkat (tirsdag)

- Sæler (tirsdag)

 

Josefine Hornbæk

 

Hjælpeinstruktør (Svømmeskolen)

- Havkat (tirsdag)

 

Freja Røjkjær Rasmussen

 

Hjælpeinstruktør(Svømmeskolen)

- Sæler (tirsdag)